Programma Familiedag

MSC Familiedag        Zaterdag 22 jun 2024

Ouders, broertjes en zusjes zijn natuurlijk ook uitgenodigd!

08.00 uur        Klaarmaken velden

09.30 uur        Spelers (Ukkies, Minidivisie, JO 8 t/m JO 13) aanwezig

10.00 uur        Veld 7A Voetbalcircuit Ukkies/Mini Divisie

                        Veld 7B 4 tegen 4 toernooi met JO8-1, JO 9-1, JO 9-2,  JO 10-1, JO 10-2

                        Veld 8    8:8 Mix Toernooi met JO 11-1,  JO 12-1, JO 12-2, JO 13-1

11.30 uur        Podium: Uitreiking KNVB Certificaat/podium

                        Podium: De kampioenen van 2023/2024

                        Podium: Welk team heeft de meeste loten verkocht?

12.30 uur        Einde programma spelers t/m JO 13 

13.00 uur        veld 7 Finale Penalty Bokaal, keeper Marc Holterman

                        Finalisten: Mees Lensen, Benjamin Spijkerman, Omar Altayeh, Max Jacobs, 

                                           Jesse Brinkman, Valentina Nanninga, Indy Hoen, Isabel Brinkman,

                                           Tiffany Brouwer, Huub de Wit, Sebastiaan Pleket

13.00 uur        Spelers JO 14-1, 15-1 en JO 15-2 aanwezig

13.30 uur        Veld 7 en 8  8:8 Mixtoernooi met JO 14-1, JO15-1, JO15-2

15.00 uur        Einde Mixtoernooi (JO 14 en 15)

14.30 uur        Spelers JO 17-1, 19-1 en Senioren aanwezig

15.00 uur        Veld 7 en 8  8:8 Mixtoernooi met JO 17, JO 19 en seniorenteams

17.00 uur        Einde Mixtoernooi (JO 17, 19 en senioren) 

20.00 uur        Afsluiting Familiedag        

Tussenstand Opgave spelers voor de Familiedag:

Ook broertjes, zusjes en vrienden zijn welkom! 

Ukkies:

Boris

Minidivisie: 9 spelers

Tom, Levi, Silvijn, Dex, Sebastian, Hugo, Sander, Mitch, Vince

JO 9-1: 8 spelers

Bentley, Benjamin, Berend, Daley, Finn, Narek, Rafael, Usaid

JO 9-2: 9 spelers

Omar, Jaxx, Fabian, Cas, Pieter, Lleyton, Loek, Mohamed, Jimmy

JO 10-1: 8 spelers

Bodi, Huub, Max, Camiel, Benjamin, Daniël, Joep en Yannick

JO 10-2: 5 spelers

Tiffany, Isabel, Silvana, Ruben, Damian

JO 11-1  8 spelers

David, Gerben, Jesse, Viggo, Robin, Winne, Sam, Djurre

JO 12-1/12-2: 3 spelers

Yezz, Sophie, Kiki

JO 13-1: 12 spelers

Cas, Dani, Enzo, Job, Lorenzo, Pepijn, Ruben, Ryan, Tess, Tijn, Valerio, Xavi

JO 14-1: 12 spelers

Hugo Olieman, Bram Knol, Gijs Knol, Douwe van der Meulen, Ruben Barendse,
Max Havenith, Jolijn Gelling, Lokya Eyanga, Milan Slagter, Arie van Deutekom, 
Senna Bloemhof, Zen van Leth

JO 15-1: 17 spelers

Roan Kraal, Nils Rose, Jelle de Wit, Benjamin Kamar, Stijn Feenstra,

Guus Mulder, Noah Reining, Pelle Tiemens, Huub Fokkinga, Evi Barendsen, 

Jay Vos, Tymon Hoekstra, Bertug Ata, Beytullah Ata, Joey Smit, Ties Roze

Kaj Frans

JO 15-2: 11 spelers

Maikel, Ryan, Mohamed, Ahmesd, Wesley, Jamie, Casper,

Lenn, Bram, Mathieu, Aidan 

JO 19-1 8 spelers

Julian Bijl, Merijn Hijdema, Simon Weijs, Ole Tiemens, Jorrit Stadman,
Noah Harsevoort, Berend Jan Romein, Christon Louissen